Bekendmaking wedstrijd- en opleidingsboten

Hetairoi, lieve leden,

 

Na een mooie afroei- en selectieperiode zijn afgelopen zondag de wedstrijd- en de opleidingsboten bekend gemaakt. De volgende roeiers zullen met hun ploeg Asopos de Vliet vertegenwoordigen binnen roeiend Nederland:

 

Eerstejaars dames:

Inge Booister

Toke Bouwens

Jitske Hakbijl

Daphne Harteveld

Djoeke Lammerse

Dominique Leemans

Sterre Lindenburg

Frederike Mooij

Vera Vermeulen

Lieke van Zijl

Stuur: Martha Broere

 

Eerstejaars lichte dames:

Lisanne van Abswoude

Manon Brenters

Mony Klaus

Iza Leijtens

Sylvia Philippa

Eva Spaargaren

Stuur: Laurien Jonk

 

Eerstejaars zwaar:

Timo Brands

Dylan van der Deijl

Anton van der Gaag

Casper Kant

Niels Levelt

Lukas Meester

Rob Porter

Stephan Wiegerink

Stuur: Nicole van Bockhoven

 

Eerstejaars licht:

Stefan Brandt

Stijn Derks

Lucas Hoedemaker

Jeroen Holtz

Bastiaan Kuiper

Maarten van Lemmen

Bonno Muller

Javier Tromp

Ruud Visser

Stuur: Judith Bakker

 

Dames opleiding acht:

Ilse van der Geest

Sanne van Helmondt

Juliette de Jongh

Tjarda Kraijenbrink

Hester Luinenburg

Lotte Muller

Rosa-Lin Ouwehand

Tessa Sierkstra

Tessa Winkenius

Stuur: Lea van Haaster&Yadi van Holst

 

Dames Opleidings dubbelvier:

Alissa de Koning

Julia Labeur

Asha Hoogeveen

Eline van Dijk

Stuur: Annabel de Mooij

 

Heren Opleidings acht:

Seppe Bakker

Jurren Bos

Peter Fioole

Daan van Helvoort

Daniël Hoekstra

Tom Langelaar

Tristan Payne

Misja Wessels

Thomas Zwart

Stuur: Catelijn Tiessen

 

Wij zijn ontzettend trots op zo'n grote groep fanatieke roeiers, dat er maar veel geblikt mag worden dit jaar.

 

Met paars-wit-rode groet,

Laura Lems

h.t. Commissaris Wedstrijdroeien der A.L.S.R.V. Asopos de Vliet

Iris Aerts

h.t. Commissaris Compititieroeien der A.L.S.R.V. Asopos de Vliet

 

Contact

Correspondentieadres:

Asopos de Vliet

Postbus 100

2300 AC Leiden

 

Bezoekadres:

Asopos de Vliet

Zijlstroom 137

2353 NN Leiderdorp

071-5892897 (bestuurskamer)